Fizjoarena Elżbieta Kielanowska

O FIRMIE:
Fizjo Arena Rehabilitacja Warszawa realizuje specjalizuje się w prowadzenie rehabilitacji w domu pacjenta. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy w warunkach domowych pomagają dochodzić pacjentom na zdrowie. Prowadzimy rehabilitację po przebytych chorobach jak i urazach. W naszej ofercie znajdziecie również pomoc dla osób które uległy wypadkom lub kontuzjom sportowym. Nasz wyspecjalizowany personel pomoże państwo dojść do pełnej sprawności i uśmierzyć ból. Prowadzimy również rehabilitacja i pomagamy w walce z bólem związanym zwyrodnieniami oraz różnego pochodzenia bólami stawów.
Nasi fizjoterapeuci wykonają masaże lecznicze lub kinesiotaping u państwo w domu. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny i indywidualnie dobieramy terapię. W przypadku pierwszej wizyty prosimy o przygotowanie dokumentacji medycznej. Zapraszamy do kontaktu!

OFERTA:
Nie jesteście pewni kto państwa odwiedzi? Bez obaw! Możemy państwu zagwarantować że przyjadą na wizytę najwyższej klasy specjaliści z dziedziny fizjoterapii. Wizyty wykonujemy na terenie miasta Warszawy w domu pacjentów. O określonej godzinie specjalista zjawi się na umówionym adresie gaz z przenośnym sterem do zabiegów.


NAZWA FIRMY: FizjoArena Rehabilitacja Warszawa
ADRES: Wilcza 52/50, 00-679 Warszawa
TELEFON 533 939 299
E-MAIL kontakt@fizjoarena.pl
NIP: 1132794090
REGON: 366711039