Light Life – Magdalena Kowalska

O FIRMIE:
Obecne czasy to niewątpliwie okres kiedy otyłość jest bardzo dużym problemem. Całą pewnością można powiedzieć, że jest to choroba cywilizacyjna. Jednak nie musimy pozostawać na nią obojętny i zdecydowanie warto jest zaznaczyć o lepszy wygląd. Jeżeli chodzi o otyłość to można powiedzieć, że ma ona dwie podstawowe przyczyny. Pierwszą z nich jest złe odżywianie i złe nawyki a do tego brak aktywności fizycznej lub bardzo mała aktywność. Te dwa elementy wystarcza, aby w naszym organizmie odkładał się tłuszcz. Dlatego zdecydowanie należy z tym walczyć.
Otyłość to nie tylko nieestetyczny wygląd, ale przede wszystkim to wpływ na nasze zdrowie i zagrożenia dla życia. dla większości ludzi jest to wystarczający powód, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe i rozpocząć odchudzanie.
Większość osób ma problemy z tym, aby ułożyć sobie prawidłową dietę. Jeżeli chcecie się, aby waszą dietą włożył specjalista to serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę kropka na spotkaniu otrzymasz plan odchudzania i indywidualnie dopasowany do twoich potrzeb plan dietetyczny.

OFERTA:Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy dietetyka. Specjalizacja to dietetyka Kliniczna stosowana w różnych przewlekłych chorobach. Oprócz minutek i klinicznej pomagam zwalczać długość filmu układam plany żywieniowe dla sportowców. Cechuje mnie wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszam!
NAZWA FIRMY: Light Life – Magdalena Kowalska  https://light-life.pl
ADRES: Kruszwicka 24/17, 53-652 Wrocław
TELEFON 511 051 045
E-MAIL dietetyk@light-life.pl
NIP: 7393809853
REGON: 382943300