Metrans Kamil Kwiatkowski

O FIRMIE:
Jeżeli poszukujecie firmy specjalizujący się w organizacji transportu i przeprowadzek to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Transport – Metrans specjalizuje się w przeprowadzkach mieszkam, domów i biur. Oferujemy przewóz drobnych sprzętów AGD, mebli jak i również wykonujemy kompleksowe przeprowadzki. W naszej ofercie znajdziecie również utylizacją mebli oraz pomożemy w transporcie zakupionego sprzętu lub mebli.
Przeprowadzki Wrocław Metrans to wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy w stanie zapewnić państwo najwyższą jakość usług związanych z transportem mebli oraz zagwarantować bezpieczeństwo rzeczy, które państwo nam powierzyli. Dysponujemy flotą samochodów, która jest w stanie podołać każdemu wyzwaniu.OFERTA:
Przeprowadzki Wrocław Matras co wiele lat doświadczenia. Specjalizujemy się w przeprowadzkach mieszkań w, domów i biur. Jednak Oferujemy również usługi takie jak transport drobnego sprzętu czy też niewielkich mebli. Działamy na terenie miasta Wrocławia i gmin ościenne. Gwarantuje najwyższą jakość usług.
NAZWA FIRMY: Metrans Kamil Kwiatkowski https://metrans-wro.pl
ADRES: ul.Jedności Narodowej 164, 50-302 Wrocław
TELEFON 501564852
E-MAIL metrans@onet.eu
NIP: 8982246533
REGON: 381758799